Terminarz Eurocup. Stelmet zacznie na wyjeździe
Znamy terminarz zmagań w Eurocup. Stelmet BC rozpocznie rywalizację wyjazdowym pojedynkiem z włoskim zespołem Grissin Bon Reggio Emilia. Mecz odbędzie się 12 października.
Terminarz Eurocup grupy A:
1. runda 12. października:
AEK Athens - Nizhny Novgorod
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Cedevita Zagreb
Grissin Bon Reggio Emilia - Stelmet BC Zielona Góra
2. runda 19. października:
Cedevita Zagreb - Grissin Bon Reggio Emilia
Stelmet BC Zielona Góra - AEK Athens
Nizhny Novgorod - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
3. runda 26. października:
AEK Athens - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
Stelmet BC Zielona Góra - Cedevita Zagreb
Grissin Bon Reggio Emilia - Nizhny Novgorod
4. runda - 2. listopada:
AEK Athens - Cedevita Zagreb
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Grissin Bon Reggio Emilia
Nizhny Novgorod - Stelmet BC Zielona Góra
5. runda - 9. listopada:
Cedevita Zagreb - Nizhny Novgorod
Stelmet BC Zielona Góra - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
Grissin Bon Reggio Emilia - AEK Athens
6. runda - 16. listopada:
Cedevita Zagreb - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
Stelmet BC Zielona Góra - Grissin Bon Reggio Emilia
Nizhny Novgorod - AEK Athens
7. runda - 23. listopada:
AEK Athens - Stelmet BC Zielona Góra
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Nizhny Novgorod
Grissin Bon Reggio Emilia - Cedevita Zagreb
8. runda - 30 listopada:
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - AEK Athens
Cedevita Zagreb - Stelmet BC Zielona Góra
Nizhny Novgorod - Grissin Bon Reggio Emilia
9. runda - 7. grudnia:
Cedevita Zagreb - AEK Athens
Stelmet BC Zielona Góra - Nizhny Novgorod
Grissin Bon Reggio Emilia - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
10. runda - 14. grudnia:
AEK Athens - Grissin Bon Reggio Emilia
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Stelmet BC ZIelona Góra
Nizhny Novgorod - Cedevita Zagreb
1. runda 12. października:
AEK Athens - Nizhny Novgorod
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Cedevita Zagreb
Grissin Bon Reggio Emilia - Stelmet BC Zielona Góra
2. runda 19. października:
Cedevita Zagreb - Grissin Bon Reggio Emilia
Stelmet BC Zielona Góra - AEK Athens
Nizhny Novgorod - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
3. runda 26. października:
AEK Athens - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
Stelmet BC Zielona Góra - Cedevita Zagreb
Grissin Bon Reggio Emilia - Nizhny Novgorod
4. runda - 2. listopada:
AEK Athens - Cedevita Zagreb
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Grissin Bon Reggio Emilia
Nizhny Novgorod - Stelmet BC Zielona Góra
5. runda - 9. listopada:
Cedevita Zagreb - Nizhny Novgorod
Stelmet BC Zielona Góra - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
Grissin Bon Reggio Emilia - AEK Athens
6. runda - 16. listopada:
Cedevita Zagreb - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
Stelmet BC Zielona Góra - Grissin Bon Reggio Emilia
Nizhny Novgorod - AEK Athens
7. runda - 23. listopada:
AEK Athens - Stelmet BC Zielona Góra
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Nizhny Novgorod
Grissin Bon Reggio Emilia - Cedevita Zagreb
8. runda - 30 listopada:
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - AEK Athens
Cedevita Zagreb - Stelmet BC Zielona Góra
Nizhny Novgorod - Grissin Bon Reggio Emilia
9. runda - 7. grudnia:
Cedevita Zagreb - AEK Athens
Stelmet BC Zielona Góra - Nizhny Novgorod
Grissin Bon Reggio Emilia - Herbalife Gran Canaria Las Palmas
10. runda - 14. grudnia:
AEK Athens - Grissin Bon Reggio Emilia
Herbalife Gran Canaria Las Palmas - Stelmet BC ZIelona Góra
Nizhny Novgorod - Cedevita Zagreb
2016-07-11 21:30:46
Kategoria: kosz / newsy