sport zielona gora

Działkę budowlaną Optyk Puślecki

 Informacje

 » Aktualno¶ci


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2016/2017


 » Tabela TBL
» LM 2016/2017


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2014-10-04)
Polski Cukier Toruń-Anwil Włocławek85 : 74
3.10
Rosa Radom-Polfarmex Kutno86 : 59
Polpharma Starogard Gd.-Siarka Tarnobrzeg89 : 79
5.10
PGE Turów Zgorzelec-Energa Czarni Słupsk87 : 80
Start Lublin-Stelmet Zielona Góra73 : 86
MKS D±browa Górnicza-Trefl Sopot67 : 83
WKS ¦l±sk Wrocław-King Wilki Morskie Szczecin82 : 73
7.10
AZS Koszalin-Asseco Gdynia86 : 70
5.10


KOLEJKA NR 2
(2014-10-11)
Anwil Włocławek-Asseco Gdynia58 : 67
King Wilki Morskie Szczecin-AZS Koszalin69 : 75
12.10
Trefl Sopot-WKS ¦l±sk Wrocław93 : 95
13.10
Stelmet Zielona Góra-MKS D±browa Górnicza91 : 77
12.10
Energa Czarni Słupsk-Start Lublin71 : 68
Siarka Tarnobrzeg-PGE Turów Zgorzelec83 : 119
12.10
Polfarmex Kutno-Polpharma Starogard Gd.80 : 62
Polski Cukier Toruń-Rosa Radom74 : 61
12.10


KOLEJKA NR 3
(2014-10-18)
Rosa Radom-Anwil Włocławek77 : 71
Polpharma Starogard Gd.-Polski Cukier Toruń84 : 73
PGE Turów Zgorzelec-Polfarmex Kutno91 : 89
20.10
Start Lublin-Siarka Tarnobrzeg79 : 65
MKS D±browa Górnicza-Energa Czarni Słupsk74 : 79
WKS ¦l±sk Wrocław-Stelmet Zielona Góra69 : 68
19.10
AZS Koszalin-Trefl Sopot88 : 60
Asseco Gdynia-King Wilki Morskie Szczecin88 : 79


KOLEJKA NR 4
(2014-10-25)
Anwil Włocławek-King Wilki Morskie Szczecin71 : 74
26.10
Trefl Sopot-Asseco Gdynia65 : 77
24.10
Stelmet Zielona Góra-AZS Koszalin91 : 79
26.10
Energa Czarni Słupsk-WKS ¦l±sk Wrocław63 : 67
26.10
Polfarmex Kutno-Start Lublin88 : 72
25.10
Polski Cukier Toruń-PGE Turów Zgorzelec70 : 80
26.10
Rosa Radom-Polpharma Starogard Gd.102 : 60
Siarka Tarnobrzeg-MKS D±browa Górnicza101 : 109


KOLEJKA NR 5
(2014-11-02)
Polpharma Starogard Gd.-Anwil Włocławek65 : 88
PGE Turów Zgorzelec-Rosa Radom78 : 59
3.11
Start Lublin-Polski Cukier Toruń75 : 62
31.10
MKS D±browa Górnicza-Polfarmex Kutno88 : 99
WKS ¦l±sk Wrocław-Siarka Tarnobrzeg97 : 73
AZS Koszalin-Energa Czarni Słupsk76 : 68
Asseco Gdynia-Stelmet Zielona Góra72 : 68
King Wilki Morskie Szczecin-Trefl Sopot96 : 93


KOLEJKA NR 6
(2014-11-08)
Anwil Włocławek-Trefl Sopot56 : 87
9,11
Stelmet Zielona Góra-King Wilki Morskie Szczecin71 : 68
Energa Czarni Słupsk-Asseco Gdynia90 : 83
Siarka Tarnobrzeg-AZS Koszalin83 : 118
Polfarmex Kutno-WKS ¦l±sk Wrocław71 : 76
Polski Cukier Toruń-MKS D±browa Górnicza86 : 71
7.11
Rosa Radom-Start Lublin75 : 50
7.11
PGE Turów Zgorzelec-Polpharma Starogard Gd.88 : 67
10.11


KOLEJKA NR 7
(2014-11-15)
PGE Turów Zgorzelec-Anwil Włocławek97 : 89
16.11
Start Lublin-Polpharma Starogard Gd.81 : 97
14.11
MKS D±browa Górnicza-Rosa Radom57 : 72
WKS ¦l±sk Wrocław-Polski Cukier Toruń84 : 80
17.11
AZS Koszalin-Polfarmex Kutno95 : 63
Asseco Gdynia-Siarka Tarnobrzeg81 : 93
King Wilki Morskie Szczecin-Energa Czarni Słupsk94 : 101
19.11
Trefl Sopot-Stelmet Zielona Góra81 : 77


KOLEJKA NR 8
(2014-11-22)
Anwil Włocławek-Stelmet Zielona Góra74 : 77
Energa Czarni Słupsk-Trefl Sopot65 : 70
23.11
Siarka Tarnobrzeg-King Wilki Morskie Szczecin95 : 85
Polfarmex Kutno-Asseco Gdynia86 : 80
Polski Cukier Toruń-AZS Koszalin89 : 86
23.11
Rosa Radom-WKS ¦l±sk Wrocław84 : 65
21.11
Polpharma Starogard Gd.-MKS D±browa Górnicza77 : 84
PGE Turów Zgorzelec-Start Lublin98 : 82
24.11


KOLEJKA NR 9
(2014-11-29)
Start Lublin-Anwil Włocławek77 : 91
MKS D±browa Górnicza-PGE Turów Zgorzelec86 : 92
30.11
WKS ¦l±sk Wrocław-Polpharma Starogard Gd.91 : 48
2.12
AZS Koszalin-Rosa Radom87 : 69
Asseco Gdynia-Polski Cukier Toruń65 : 57
Polfarmex Kutno-King Wilki Morskie Szczecin70 : 65
30.11
Trefl Sopot-Siarka Tarnobrzeg79 : 81
28.11
Stelmet Zielona Góra-Energa Czarni Słupsk79 : 70


KOLEJKA NR 10
(2014-12-06)
Anwil Włocławek-Energa Czarni Słupsk76 : 70
Siarka Tarnobrzeg-Stelmet Zielona Góra87 : 90
Polfarmex Kutno-Trefl Sopot66 : 69
Polski Cukier Toruń-King Wilki Morskie Szczecin87 : 90
7.12
Rosa Radom-Asseco Gdynia80 : 72
5.12
Polpharma Starogard Gd.-AZS Koszalin72 : 90
PGE Turów Zgorzelec-WKS ¦l±sk Wrocław92 : 76
8.12
Start Lublin-MKS D±browa Górnicza80 : 74


KOLEJKA NR 11
(2014-12-13)
MKS D±browa Górnicza-Anwil Włocławek74 : 85
WKS ¦l±sk Wrocław-Start Lublin100 : 75
14.12
AZS Koszalin-PGE Turów Zgorzelec78 : 89
14.12
Asseco Gdynia-Polpharma Starogard Gd.81 : 73
King Wilki Morskie Szczecin-Rosa Radom75 : 94
14.12
Trefl Sopot-Polski Cukier Toruń97 : 82
15.12
Stelmet Zielona Góra-Polfarmex Kutno69 : 61
Energa Czarni Słupsk-Siarka Tarnobrzeg73 : 70


KOLEJKA NR 12
(2014-12-20)
Anwil Włocławek-Siarka Tarnobrzeg82 : 78
Polfarmex Kutno-Energa Czarni Słupsk68 : 86
Polski Cukier Toruń-Stelmet Zielona Góra62 : 71
21.12
Rosa Radom-Trefl Sopot73 : 62
Polpharma Starogard Gd.-King Wilki Morskie Szczecin95 : 86
PGE Turów Zgorzelec-Asseco Gdynia101 : 85
21.12
Start Lublin-AZS Koszalin70 : 87
MKS D±browa Górnicza-WKS ¦l±sk Wrocław87 : 78


KOLEJKA NR 13
(2014-12-28)
WKS ¦l±sk Wrocław-Anwil Włocławek91 : 72
AZS Koszalin-MKS D±browa Górnicza88 : 79
Asseco Gdynia-Start Lublin89 : 74
PGE Turów Zgorzelec-King Wilki Morskie Szczecin118 : 102
Trefl Sopot-Polpharma Starogard Gd.119 : 115
Stelmet Zielona Góra-Rosa Radom73 : 59
Energa Czarni Słupsk-Polski Cukier Toruń77 : 76
Siarka Tarnobrzeg-Polfarmex Kutno85 : 86


KOLEJKA NR 14
(2015-01-03)
Anwil Włocławek-Polfarmex Kutno87 : 66
Polski Cukier Toruń-Siarka Tarnobrzeg78 : 61
Rosa Radom-Energa Czarni Słupsk78 : 87
Polpharma Starogard Gd.-Stelmet Zielona Góra75 : 103
PGE Turów Zgorzelec-Trefl Sopot103 : 104
Start Lublin-King Wilki Morskie Szczecin76 : 87
MKS D±browa Górnicza-Asseco Gdynia75 : 72
WKS ¦l±sk Wrocław-AZS Koszalin73 : 66


KOLEJKA NR 15
(2015-01-10)
AZS Koszalin-Anwil Włocławek89 : 64
Asseco Gdynia-WKS ¦l±sk Wrocław67 : 60
King Wilki Morskie Szczecin-MKS D±browa Górnicza80 : 86
11.01
Trefl Sopot-Start Lublin111 : 94
9.01
Stelmet Zielona Góra-PGE Turów Zgorzelec78 : 70
Energa Czarni Słupsk-Polpharma Starogard Gd.90 : 85
Siarka Tarnobrzeg-Rosa Radom69 : 85
Polfarmex Kutno-Polski Cukier Toruń70 : 80


KOLEJKA NR 16
(2015-01-17)
Anwil Włocławek-Polski Cukier Toruń78 : 76
Polfarmex Kutno-Rosa Radom76 : 71
Siarka Tarnobrzeg-Polpharma Starogard Gd.108 : 105
Energa Czarni Słupsk-PGE Turów Zgorzelec67 : 85
Stelmet Zielona Góra-Start Lublin84 : 76
Trefl Sopot-MKS D±browa Górnicza84 : 87
King Wilki Morskie Szczecin-WKS ¦l±sk Wrocław68 : 86
Asseco Gdynia-AZS Koszalin72 : 64


KOLEJKA NR 17
(2015-01-25)
Asseco Gdynia-Anwil Włocławek100 : 65
AZS Koszalin-King Wilki Morskie Szczecin98 : 73
WKS ¦l±sk Wrocław-Trefl Sopot95 : 81
MKS D±browa Górnicza-Stelmet Zielona Góra63 : 76
Start Lublin-Energa Czarni Słupsk82 : 73
PGE Turów Zgorzelec-Siarka Tarnobrzeg117 : 83
Polpharma Starogard Gd.-Polfarmex Kutno92 : 83
Rosa Radom-Polski Cukier Toruń76 : 73


KOLEJKA NR 18
(2015-01-31)
Anwil Włocławek-Rosa Radom71 : 82
Polski Cukier Toruń-Polpharma Starogard Gd.107 : 65
29.01
Polfarmex Kutno-PGE Turów Zgorzelec70 : 83
31.01
Siarka Tarnobrzeg-Start Lublin90 : 93
Energa Czarni Słupsk-MKS D±browa Górnicza80 : 71
Stelmet Zielona Góra-WKS ¦l±sk Wrocław80 : 70
Trefl Sopot-AZS Koszalin61 : 90
1.02
King Wilki Morskie Szczecin-Asseco Gdynia69 : 67
1.02


KOLEJKA NR 19
(2015-02-07)
King Wilki Morskie Szczecin-Anwil Włocławek77 : 78
8.02
Asseco Gdynia-Trefl Sopot89 : 81
7.02
AZS Koszalin-Stelmet Zielona Góra72 : 71
WKS ¦l±sk Wrocław-Energa Czarni Słupsk69 : 74
10.02
MKS D±browa Górnicza-Siarka Tarnobrzeg95 : 96
Start Lublin-Polfarmex Kutno80 : 91
6.02
PGE Turów Zgorzelec-Polski Cukier Toruń86 : 90
Polpharma Starogard Gd.-Rosa Radom72 : 91


KOLEJKA NR 20
(2015-02-14)
Anwil Włocławek-Polpharma Starogard Gd.95 : 93
Rosa Radom-PGE Turów Zgorzelec90 : 73
15.02
Polski Cukier Toruń-Start Lublin0 : 0
18.02
Polfarmex Kutno-MKS D±browa Górnicza80 : 86
Siarka Tarnobrzeg-WKS ¦l±sk Wrocław105 : 91
Energa Czarni Słupsk-AZS Koszalin84 : 76
Stelmet Zielona Góra-Asseco Gdynia85 : 66
Trefl Sopot-King Wilki Morskie Szczecin79 : 84
13.02


KOLEJKA NR 21
(2015-02-28)
Trefl Sopot-Anwil Włocławek0 : 0
King Wilki Morskie Szczecin-Stelmet Zielona Góra70 : 76
27.02
Asseco Gdynia-Energa Czarni Słupsk0 : 0
4.03
AZS Koszalin-Siarka Tarnobrzeg102 : 75
WKS ¦l±sk Wrocław-Polfarmex Kutno78 : 68
MKS D±browa Górnicza-Polski Cukier Toruń80 : 92
Start Lublin-Rosa Radom0 : 0
03.03
Polpharma Starogard Gd.-PGE Turów Zgorzelec110 : 126


KOLEJKA NR 22
(2015-03-07)
Anwil Włocławek-PGE Turów Zgorzelec86 : 81
Polpharma Starogard Gd.-Start Lublin84 : 91
Rosa Radom-MKS D±browa Górnicza96 : 78
Polski Cukier Toruń-WKS ¦l±sk Wrocław66 : 63
8.03
Polfarmex Kutno-AZS Koszalin76 : 70
Siarka Tarnobrzeg-Asseco Gdynia78 : 87
Energa Czarni Słupsk-King Wilki Morskie Szczecin82 : 50
8.03
Stelmet Zielona Góra-Trefl Sopot70 : 62


KOLEJKA NR 23
(2015-03-14)
Stelmet Zielona Góra-Anwil Włocławek87 : 58
Trefl Sopot-Energa Czarni Słupsk68 : 85
King Wilki Morskie Szczecin-Siarka Tarnobrzeg92 : 73
15.03
Asseco Gdynia-Polfarmex Kutno0 : 0
AZS Koszalin-Polski Cukier Toruń89 : 74
WKS ¦l±sk Wrocław-Rosa Radom81 : 70
13.03
MKS D±browa Górnicza-Polpharma Starogard Gd.94 : 93
Start Lublin-PGE Turów Zgorzelec68 : 75


KOLEJKA NR 24
(2015-03-21)
Anwil Włocławek-Start Lublin85 : 89
PGE Turów Zgorzelec-MKS D±browa Górnicza90 : 81
Polpharma Starogard Gd.-WKS ¦l±sk Wrocław87 : 100
Rosa Radom-AZS Koszalin81 : 85
Polski Cukier Toruń-Asseco Gdynia71 : 75
King Wilki Morskie Szczecin-Polpharma Starogard Gd.68 : 92
Siarka Tarnobrzeg-Trefl Sopot56 : 95
Energa Czarni Słupsk-Stelmet Zielona Góra72 : 70


KOLEJKA NR 25
(2015-03-28)
Energa Czarni Słupsk-Anwil Włocławek85 : 71
29.03
Stelmet Zielona Góra-Siarka Tarnobrzeg71 : 65
Trefl Sopot-Polfarmex Kutno90 : 83
27.03
King Wilki Morskie Szczecin-Polski Cukier Toruń0 : 0
29.03
Asseco Gdynia-Rosa Radom0 : 0
29.03
AZS Koszalin-Polpharma Starogard Gd.82 : 90
WKS ¦l±sk Wrocław-PGE Turów Zgorzelec101 : 99
MKS D±browa Górnicza-Start Lublin104 : 95


KOLEJKA NR 26
(2015-04-04)
Anwil Włocławek-MKS D±browa Górnicza77 : 90
Start Lublin-WKS ¦l±sk Wrocław70 : 91
3.04
PGE Turów Zgorzelec-AZS Koszalin103 : 68
Polpharma Starogard Gd.-Asseco Gdynia85 : 79
Rosa Radom-King Wilki Morskie Szczecin122 : 78
Polski Cukier Toruń-Trefl Sopot93 : 85
Polfarmex Kutno-Stelmet Zielona Góra66 : 68
Siarka Tarnobrzeg-Energa Czarni Słupsk72 : 83


KOLEJKA NR 27
(2015-04-11)
Siarka Tarnobrzeg-Anwil Włocławek0 : 0
Energa Czarni Słupsk-Polfarmex Kutno0 : 0
Stelmet Zielona Góra-Polski Cukier Toruń85 : 84
Trefl Sopot-Rosa Radom76 : 80
King Wilki Morskie Szczecin-Polpharma Starogard Gd.100 : 82
12.04
Asseco Gdynia-PGE Turów Zgorzelec86 : 78
AZS Koszalin-Start Lublin0 : 0
WKS ¦l±sk Wrocław-MKS D±browa Górnicza0 : 0
10.04


KOLEJKA NR 28
(2015-04-15)
Anwil Włocławek-WKS ¦l±sk Wrocław82 : 89
MKS D±browa Górnicza-AZS Koszalin94 : 99
Start Lublin-Asseco Gdynia72 : 64
King Wilki Morskie Szczecin-PGE Turów Zgorzelec88 : 94
Polpharma Starogard Gd.-Trefl Sopot77 : 95
Rosa Radom-Stelmet Zielona Góra73 : 62
Polski Cukier Toruń-Energa Czarni Słupsk63 : 79
Polfarmex Kutno-Siarka Tarnobrzeg77 : 62


KOLEJKA NR 29
(2015-04-18)
Polfarmex Kutno-Anwil Włocławek78 : 71
Siarka Tarnobrzeg-Polski Cukier Toruń81 : 123
Energa Czarni Słupsk-Rosa Radom74 : 71
Stelmet Zielona Góra-Polpharma Starogard Gd.93 : 56
21.04
Trefl Sopot-PGE Turów Zgorzelec66 : 74
20.04
King Wilki Morskie Szczecin-Start Lublin82 : 86
19.04
Asseco Gdynia-MKS D±browa Górnicza74 : 71
AZS Koszalin-WKS ¦l±sk Wrocław69 : 64


KOLEJKA NR 30
(2015-04-26)
Anwil Włocławek-AZS Koszalin63 : 84
WKS ¦l±sk Wrocław-Asseco Gdynia80 : 65
MKS D±browa Górnicza-King Wilki Morskie Szczecin85 : 94
Start Lublin-Trefl Sopot77 : 87
PGE Turów Zgorzelec-Stelmet Zielona Góra92 : 79
Polpharma Starogard Gd.-Energa Czarni Słupsk86 : 91
Rosa Radom-Siarka Tarnobrzeg71 : 64
Polski Cukier Toruń-Polfarmex Kutno105 : 84



 Reklama
sanpol

 Sonda

Który z nowych zawodników będzie najlepszy w sezonie 2016/2017?

    James Florence
    Julian Vaughn
    Armani Moore
    Igor Zajcev
    Thomas Kelati


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama





 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 20
(2017-02-22)
PGE Turów-Trefl0 : 0
Polski Cukier-Siarka0 : 0
Rosa-Polpharma0 : 0
BM Slam Stal-King Wilki Morskie0 : 0
Stelmet-MKS0 : 0
PGE Turów-Miasto Szkła0 : 0
Anwil-Energa Czarni0 : 0
Start-Polfarmex0 : 0
Asseco-AZS0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Polski Cukier Toruń351598-1499
Stelmet BC Zielona Góra341532-1387
Anwil Włocławek331549-1465
BM Slam Stal Ostrów 341574-1496
MKS D±browa Górnicza321576-1441
Miasto Szkła Krosno321508-1484
PGE Turów Zgorzelec311629-1509
Energa Czarni Słupsk311519-1464
Rosa Radom311452-1423
King Szczecin311623-1615
Polpharma Starogard Gd.301528-1537
Trefl Sopot301483-1549
Asseco Gdynia291515-1571
AZS Koszalin261362-1449
Polfarmex Kutno231248-1361
TVB Start Lublin241446-1644
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesi±ca - KOSZYKÓWKA


 Kontakt z Redakcj±



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ¶lubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wył±cznie z zachowaniem warunków korzystania z tre¶ci. Jakiekolwiek użycie tre¶ci wykraczaj±ce poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialno¶ci± karn± i finansow±.