sport zielona gora

Działkę budowlaną Optyk Puślecki

 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2016/2017


 » Tabela TBL
» LM 2016/2017


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2013-10-12)
Kotwica Kołobrzeg-Stelmet Zielona Góra70 : 73
12.10 godz. 18.00
Energa Czarni Słupsk-Polpharma Starogard Gd.82 : 74
13.10
Rosa Radom-Siarka Tarnobrzeg82 : 76
12.10
Śląsk Wrocław-Anwil Włocławek61 : 73
12.10
PGE Turów Zgorzelec-Trefl Sopot94 : 76
10.12
Asseco Gdynia-AZS Koszalin77 : 65
13.10


KOLEJKA NR 2
(2013-10-19)
Stelmet Zielona Góra-Trefl Sopot90 : 88
21.10 godz. 19.00
AZS Koszalin-PGE Turów Zgorzelec59 : 84
17.10
Anwil Włocławek-Asseco Gdynia64 : 59
20.10
Siarka Tarnobrzeg-Śląsk Wrocław74 : 89
20.10
Polpharma Starogard Gd.-Rosa Radom73 : 80
19.10
Kotwica Kołobrzeg-Energa Czarni Słupsk62 : 77
19.10


KOLEJKA NR 3
(2013-10-26)
Energa Czarni Słupsk-Stelmet Zielona Góra81 : 72
28.10 godz. 18.30
Rosa Radom-Kotwica Kołobrzeg73 : 56
26.10
Śląsk Wrocław-Polpharma Starogard Gd.88 : 74
26.10
Asseco Gdynia-Siarka Tarnobrzeg86 : 70
26.10
PGE Turów Zgorzelec-Anwil Włocławek79 : 81
24.10
Trefl Sopot-AZS Koszalin87 : 83
27.10


KOLEJKA NR 4
(2013-11-02)
Stelmet Zielona Góra-AZS Koszalin105 : 76
04.11 godz. 19.00
Anwil Włocławek-Trefl Sopot80 : 90
03.11
Siarka Tarnobrzeg-PGE Turów Zgorzelec65 : 86
31.10
Polpharma Starogard Gd.-Asseco Gdynia63 : 61
02.11
Kotwica Kołobrzeg-Śląsk Wrocław94 : 81
02.11
Energa Czarni Słupsk-Rosa Radom73 : 63
02.11


KOLEJKA NR 5
(2013-11-09)
Rosa Radom-Stelmet Zielona Góra57 : 87
11.11 godz. 19.00
Śląsk Wrocław-Energa Czarni Słupsk67 : 65
08.11
Asseco Gdynia-Kotwica Kołobrzeg81 : 87
10.11
PGE Turów Zgorzelec-Polpharma Starogard Gd.86 : 64
09.11
Trefl Sopot-Siarka Tarnobrzeg87 : 59
09.11
AZS Koszalin-Anwil Włocławek70 : 66
10.11


KOLEJKA NR 6
(2013-11-16)
Stelmet Zielona Góra-Anwil Włocławek83 : 70
18.11 godz. 19.00
Siarka Tarnobrzeg-AZS Koszalin95 : 78
16.11
Trefl Sopot-Polpharma Starogard Gd.92 : 66
16.11
Kotwica Kołobrzeg-PGE Turów Zgorzelec69 : 93
14.11
Energa Czarni Słupsk-Asseco Gdynia77 : 62
16.11
Rosa Radom-Śląsk Wrocław83 : 65
16.11


KOLEJKA NR 7
(2013-11-23)
Śląsk Wrocław-Stelmet Zielona Góra74 : 82
24.11 godz. 18.00
Asseco Gdynia-Rosa Radom84 : 78
23.11
PGE Turów Zgorzelec-Energa Czarni Słupsk85 : 81
24.11
Trefl Sopot-Kotwica Kołobrzeg102 : 80
24.11
AZS Koszalin-Polpharma Starogard Gd.97 : 72
23.11
Anwil Włocławek-Siarka Tarnobrzeg81 : 69
23.11


KOLEJKA NR 8
(2013-11-30)
Stelmet Zielona Góra-Siarka Tarnobrzeg98 : 69
01.12 godz. 18.00
Polpharma Starogard Gd.-Anwil Włocławek72 : 83
30.11
Kotwica Kołobrzeg-AZS Koszalin66 : 87
30.11
Energa Czarni Słupsk-Trefl Sopot81 : 77
01.12
Rosa Radom-PGE Turów Zgorzelec73 : 77
28.11
Śląsk Wrocław-Asseco Gdynia86 : 78
01.12


KOLEJKA NR 9
(2013-12-07)
Stelmet Zielona Góra-Asseco Gdynia71 : 70
08.12 godz. 18.00
PGE Turów Zgorzelec-Śląsk Wrocław69 : 70
04.12
Trefl Sopot-Rosa Radom102 : 75
07.12
AZS Koszalin-Energa Czarni Słupsk78 : 67
08.12
Anwil Włocławek-Kotwica Kołobrzeg89 : 63
07.12
Siarka Tarnobrzeg-Polpharma Starogard Gd.107 : 80
07.12


KOLEJKA NR 10
(2013-12-14)
Stelmet Zielona Góra-Polpharma Starogard Gd.91 : 55
16.12 godz. 19.00
Kotwica Kołobrzeg-Siarka Tarnobrzeg92 : 95
14.12
Energa Czarni Słupsk-Anwil Włocławek64 : 71
15.12
Rosa Radom-AZS Koszalin75 : 71
14.12
Trefl Sopot-WKS Śląsk Wrocław87 : 73
15.12
Asseco Gdynia-PGE Turów Zgorzelec68 : 52
12.12


KOLEJKA NR 11
(2013-12-21)
PGE Turów Zgorzelec-Stelmet Zielona Góra96 : 73
22.12
Trefl Sopot-Asseco Gdynia79 : 58
20.12
AZS Koszalin-Śląsk Wrocław79 : 74
21.12
Anwil Włocławek-Rosa Radom87 : 76
21.12
Siarka Tarnobrzeg-Energa Czarni Słupsk72 : 88
22.12
Polpharma Starogard Gd.-Kotwica Kołobrzeg76 : 94
21.12


KOLEJKA NR 12
(2013-12-28)
Stelmet Zielona Góra-Kotwica Kołobrzeg99 : 72
28.12 godz. 17.00
Polpharma Starogard Gd.-Energa Czarni Słupsk87 : 67
29.12
Siarka Tarnobrzeg-Rosa Radom78 : 91
29.12
Anwil Włocławek-Śląsk Wrocław78 : 60
30.12
AZS Koszalin-Asseco Gdynia90 : 84
29.12
Trefl Sopot-PGE Turów Zgorzelec85 : 74
28.12


KOLEJKA NR 13
(2014-01-04)
Trefl Sopot-Stelmet Zielona Góra66 : 85
04.01 godz. 17.00
PGE Turów Zgorzelec-AZS Koszalin102 : 97
02.01
Asseco Gdynia-Anwil Włocławek78 : 72
05.01
Śląsk Wrocław-Siarka Tarnobrzeg105 : 66
05.01
Rosa Radom-Polpharma Starogard Gd.63 : 64
04.01
Energa Czarni Słupsk-Kotwica Kołobrzeg84 : 68
04.01


KOLEJKA NR 14
(2014-01-11)
Stelmet Zielona Góra-Energa Czarni Słupsk81 : 73
11.01 godz. 20.00
Kotwica Kołobrzeg-Rosa Radom67 : 81
10.01
Polpharma Starogard Gd.-Śląsk Wrocław69 : 81
12.01
Siarka Tarnobrzeg-Asseco Gdynia63 : 66
Anwil Włocławek-PGE Turów Zgorzelec75 : 83
09.01
AZS Koszalin-Trefl Sopot65 : 66
11.01


KOLEJKA NR 15
(2014-01-18)
AZS Koszalin-Stelmet Zielona Góra66 : 64
26.02 godz 18.30
Trefl Sopot-Anwil Włocławek77 : 70
19.01
PGE Turów Zgorzelec-Siarka Tarnobrzeg84 : 63
17.01
Asseco Gdynia-Polpharma Starogard Gd.71 : 45
18.01
Śląsk Wrocław-Kotwica Kołobrzeg79 : 65
17.01
Rosa Radom-Energa Czarni Słupsk87 : 77
17.01


KOLEJKA NR 16
(2014-01-25)
Stelmet Zielona Góra-Rosa Radom91 : 89
25.01
Energa Czarni Słupsk-Śląsk Wrocław84 : 66
26.01
Kotwica Kołobrzeg-Asseco Gdynia63 : 75
25.01
Polpharma Starogard Gd.-PGE Turów Zgorzelec79 : 82
25.01
Siarka Tarnobrzeg-Trefl Sopot74 : 77
25.01
Anwil Włocławek-AZS Koszalin75 : 70
26.01


KOLEJKA NR 17
(2014-02-01)
Anwil Włocławek-Stelmet Zielona Góra77 : 94
02.02 godz. 18.00
AZS Koszalin-Siarka Tarnobrzeg88 : 66
01.02
Polpharma Starogard Gd.-Trefl Sopot57 : 90
02.02
PGE Turów Zgorzelec-Kotwica Kołobrzeg84 : 71
30.01
Asseco Gdynia-Energa Czarni Słupsk56 : 67
01.02
Śląsk Wrocław-Rosa Radom88 : 90
01.02


KOLEJKA NR 18
(2014-02-15)
Stelmet Zielona Góra-Śląsk Wrocław81 : 69
15.02 godz. 16.45
Rosa Radom-Asseco Gdynia72 : 59
14.02
Energa Czarni Słupsk-PGE Turów Zgorzelec71 : 78
13.02
Kotwica Kołobrzeg-Trefl Sopot59 : 72
15.02
Polpharma Starogard Gd.-AZS Koszalin85 : 81
15.02
Siarka Tarnobrzeg-Anwil Włocławek90 : 80
16.02


KOLEJKA NR 19
(2014-02-22)
Siarka Tarnobrzeg-Stelmet Zielona Góra71 : 90
22.02 godz. 18.00
Anwil Włocławek-Polpharma Starogard Gd.85 : 74
22.02
AZS Koszalin-Kotwica Kołobrzeg95 : 63
22.02
Trefl Sopot-Energa Czarni Słupsk89 : 72
23.02
PGE Turów Zgorzelec-Rosa Radom68 : 65
20.02
Asseco Gdynia-Śląsk Wrocław64 : 52
23.02


KOLEJKA NR 20
(2014-03-01)
Asseco Gdynia-Stelmet Zielona Góra80 : 72
15.03 godz. 18.00
WKS Śląsk Wrocław-PGE Turów Zgorzelec91 : 97
13.03 godz. 20.00
Rosa Radom-Trefl Sopot81 : 83
15.03 godz. 17.00
Energa Czarni Słupsk-AZS Koszalin0 : 0
16.03 godz. 20.00
Kotwica Kołobrzeg-Anwil Włocławek68 : 84
15.03 godz.17.00
Polpharma Starogard Gd.-Siarka Tarnobrzeg71 : 81
13.03 godz. 19.00


KOLEJKA NR 21
(2014-03-08)
Polpharma Starogard Gd.-Stelmet Zielona Góra75 : 100
08.03 godz. 18.00
Siarka Tarnobrzeg-Kotwica Kołobrzeg95 : 99
08.03
Anwil Włocławek-Energa Czarni Słupsk82 : 76
08.03
AZS Koszalin-Rosa Radom67 : 72
09.03
WKS Śląsk Wrocław-Trefl Sopot86 : 73
08.03
PGE Turów Zgorzelec-Asseco Gdynia88 : 76
06.03


KOLEJKA NR 22
(2014-03-13)
Stelmet Zielona Góra-PGE Turów Zgorzelec84 : 90
19.03 godz. 20.00
Asseco Gdynia-Trefl Sopot72 : 67
19.03 godz. 20.00
Śląsk Wrocław-AZS Koszalin74 : 66
19.03 godz. 20.00
Rosa Radom-Anwil Włocławek83 : 76
19.03 godz. 20.00
Energa Czarni Słupsk-Siarka Tarnobrzeg77 : 63
19.03 godz. 20.00
Kotwica Kołobrzeg-Polpharma Starogard Gd.78 : 84
19.03 godz. 20.00


KOLEJKA NR 23
(2014-03-26)
Anwil Włocławek-Stelmet Zielona Góra68 : 77
26.03 godz 18.00
Energa Czarni Słupsk-Rosa Radom76 : 83
26.03 godz. 19.00
PGE Turów Zgorzelec-Trefl Sopot74 : 77
27.03 godz. 18.30


KOLEJKA NR 24
(2014-03-30)
Rosa Radom-PGE Turów Zgorzelec82 : 80
30.03 godz 17.00
Trefl Sopot-Stelmet Zielona Góra88 : 89
30.03 godz. 18.00
Anwil Włocławek-Energa Czarni Słupsk78 : 77
30.03 godz 20.00


KOLEJKA NR 25
(2014-04-02)
PGE Turów Zgorzelec-Anwil Włocławek93 : 56
02.04 godz. 18.15
Trefl Sopot-Rosa Radom73 : 84
02.04 godz. 19.15
Stelmet Zielona Góra-Energa Czarni Słupsk76 : 69
02.04 godz. 19.00


KOLEJKA NR 26
(2014-04-05)
Anwil Włocławek-Trefl Sopot78 : 84
05.04 godz. 18.00
Rosa Radom-Stelmet Zielona Góra82 : 81
06.04 godz. 17.00
Energa Czarni Słupsk-PGE Turów Zgorzelec74 : 77
06.04.2014 godz. 20.00


KOLEJKA NR 27
(2014-04-10)
Stelmet Zielona Góra-PGE Turów Zgorzelec84 : 82
10.04 godz. 18.00
Trefl Sopot-Energa Czarni Słupsk83 : 62
10.04 godz. 19.00
Rosa Radom-Anwil Włocławek64 : 66
10.04 godz. 20.00


KOLEJKA NR 28
(2014-04-13)
Anwil Włocławek-Rosa Radom81 : 75
13.04 godz. 17.00
Energa Czarni Słupsk-Trefl Sopot80 : 92
13.04 godz. 18.00
PGE Turów Zgorzelec-Stelmet Zielona Góra85 : 73
13.04 godz. 20.00


KOLEJKA NR 29
(2014-04-16)
Rosa Radom-Energa Czarni Słupsk57 : 83
16.04 godz. 18.00
Trefl Sopot-PGE Turów Zgorzelec89 : 94
16.04 godz. 18.30
Stelmet Zielona Góra-Anwil Włocławek83 : 66
16.04 godz. 19.00


KOLEJKA NR 30
(2014-04-19)
Energa Czarni Słupsk-Anwil Włocławek68 : 55
19.04. godz. 18
PGE Turów Zgorzelec-Rosa Radom92 : 79
19.04 godz. 19.00
Stelmet Zielona Góra-Trefl Sopot93 : 85
19.04 godz. 20.00


KOLEJKA NR 31
(2014-04-23)
Energa Czarni Słupsk-Stelmet Zielona Góra73 : 77
23.04 godz. 18.00
Rosa Radom-Trefl Sopot66 : 73
23.04 godz. 18.00
Anwil Włocławek-PGE Turów Zgorzelec69 : 94
24.04 godz. 18.00


KOLEJKA NR 32
(2014-04-27)
Stelmet Zielona Góra-Rosa Radom101 : 82
27.04 godz. 20.00
Trefl Sopot-Anwil Włocławek91 : 78
27.04 godz. 20.00
PGE Turów Zgorzelec-Energa Czarni Słupsk94 : 74
27.04 godz. 20.00


KOLEJKA NR 33
(2014-05-01)
Anwil Włocławek-Rosa Radom83 : 77
PGE Turów Zgorzelec-AZS Koszalin99 : 66
Stelmet Zielona Góra-Asseco Gdynia84 : 66
Trefl Sopot-Energa Czarni Słupsk77 : 71


KOLEJKA NR 34
(2014-05-03)
Anwil Włocławek-Rosa Radom89 : 85
PGE Turów Zgorzelec-AZS Koszalin93 : 66
Stelmet Zielona Góra-Asseco Gdynia58 : 71
Trefl Sopot-Energa Czarni Słupsk0 : 0


KOLEJKA NR 35
(2014-05-06)
Rosa Radom-Anwil Włocławek86 : 74
AZS Koszalin-PGE Turów Zgorzelec74 : 94
Energa Czarni Słupsk-Trefl Sopot69 : 56
Asseco Gdynia-Stelmet Zielona Góra51 : 64



 Reklama
sanpol

 Sonda

Który z nowych zawodników będzie najlepszy w sezonie 2016/2017?

    James Florence
    Julian Vaughn
    Armani Moore
    Igor Zajcev
    Thomas Kelati


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama





 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 16
(2017-01-25)
BM Slam Stal-Polski Cukier0 : 0
AZS-Miasto Szkła0 : 0
Asseco-MKS0 : 0
Polfarmex-Energa Czarni0 : 0
PGE Turów-Siarka0 : 0
Anwil-Polpharma0 : 0
BM Slam Stal-Rosa0 : 0
Stelmet-Trefl0 : 0
Start-King Wilki Morskie0 : 0
Polpharma-Start0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Polski Cukier Toruń281211-1082
Stelmet BC Zielona Góra261113-1014
Anwil Włocławek261239-1158
PGE Turów Zgorzelec241225-1120
MKS Dąbrowa Górnicza241164-1078
Trefl Sopot241088-1139
Miasto Szkła Krosno221074-1070
Rosa Radom231083-1057
King Szczecin231229-1222
BM Slam Stal Ostrów241173-1158
Energa Czarni Słupsk221139-1125
Polpharma Starogard Gd.231193-1230
AZS Koszalin211047-1078
Asseco Gdynia211113-1161
Polfarmex Kutno17902-986
TVB Start Lublin181090-1242
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.