sport zielona gora

Działkę budowlaną Optyk Puślecki

 Informacje

 » Aktualno¶ci


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2016/2017


 » Tabela TBL
» LM 2016/2017


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Terminarz

KOLEJKA NR 1
(2016-10-08)
Miasto Szkła Krosno-Rosa Radom
8.10
Trefl Sopot-Stelmet Zielona Góra
8.10
Siarka Tarnobrzeg-PGE Turów Zgorzelec
8.10
MKS D±browa Górnicza-Asseco Gdynia
8.10
Energa Czarni Słupsk-Polfarmex Kutno
8.10
Polpharma Starogard Gd.-Anwil Włocławek
9.10
King Wilki Morskie Szczecin-Start Lublin
10.10
Miasto Szkła Krosno-AZS Koszalin
11.10
Polski Cukier Toruń-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
09.10


KOLEJKA NR 2
(2016-10-12)
Stelmet Zielona Góra-Siarka Tarnobrzeg
12.10
AZS Koszalin-Energa Czarni Słupsk
14.10
Anwil Włocławek-King Wilki Morskie Szczecin
15.10
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Trefl Sopot
16.10
Rosa Radom-Polski Cukier Toruń
16.10
Stelmet Zielona Góra-Polfarmex Kutno
15.04.2017
MKS D±browa Górnicza-Start Lublin
16.10
PGE Turów Zgorzelec-Polpharma Starogard Gd.
16.10
Asseco Gdynia-Miasto Szkła Krosno
17.10


KOLEJKA NR 3
(2016-10-21)
MKS D±browa Górnicza-Anwil Włocławek
21.10
Polfarmex Kutno-AZS Koszalin
22.10
Trefl Sopot-Rosa Radom
22.10
Siarka Tarnobrzeg-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
22.10
Polpharma Starogard Gd.-Stelmet Zielona Góra
22.10
Miasto Szkła Krosno-Start Lublin
22.10
Energa Czarni Słupsk-Asseco Gdynia
22.10
King Wilki Morskie Szczecin-PGE Turów Zgorzelec
23.10
MKS D±browa Górnicza-Polski Cukier Toruń
25.10


KOLEJKA NR 4
(2016-10-28)
Start Lublin-Energa Czarni Słupsk
28.10
PGE Turów Zgorzelec-MKS D±browa Górnicza
28.10
Anwil Włocławek-Miasto Szkła Krosno
29.10
Stelmet Zielona Góra-King Wilki Morskie Szczecin
29.10
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Polpharma Starogard Gd.
29.10
Rosa Radom-Siarka Tarnobrzeg
29.10
Asseco Gdynia-Polfarmex Kutno
30.10
Polski Cukier Toruń-Trefl Sopot
30.10
PGE Turów Zgorzelec-AZS Koszalin
02.11


KOLEJKA NR 5
(2016-11-04)
Siarka Tarnobrzeg-Polski Cukier Toruń
04.11
Polfarmex Kutno-Start Lublin
05.11
Polpharma Starogard Gd.-Rosa Radom
05.11
MKS D±browa Górnicza-Stelmet Zielona Góra
05.11
Energa Czarni Słupsk-Anwil Włocławek
06.11
King Wilki Morskie Szczecin-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
06.11
AZS Koszalin-Asseco Gdynia
06.11
Miasto Szkła Krosno-PGE Turów Zgorzelec
07.11
King Wilki Morskie Szczecin-Trefl Sopot
12.04.2017


KOLEJKA NR 6
(2016-11-11)
Anwil Włocławek-Polfarmex Kutno
11.11
Polski Cukier Toruń-Polpharma Starogard Gd.
12.11
Start Lublin-AZS Koszalin
12.11
PGE Turów Zgorzelec-Energa Czarni Słupsk
12.11
Stelmet Zielona Góra-Miasto Szkła Krosno
12.11
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-MKS D±browa Górnicza
12.11
Rosa Radom-King Wilki Morskie Szczecin
12.11
Trefl Sopot-Siarka Tarnobrzeg
12.11
Anwil Włocławek-Asseco Gdynia
16.11


KOLEJKA NR 7
(2016-11-18)
King Wilki Morskie Szczecin-Polski Cukier Toruń
18.11
Polfarmex Kutno-PGE Turów Zgorzelec
19.11
Polpharma Starogard Gd.-Trefl Sopot
19.11
MKS D±browa Górnicza-Rosa Radom
19.11
Miasto Szkła Krosno-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
19.11
Energa Czarni Słupsk-Stelmet Zielona Góra
20.11
AZS Koszalin-Anwil Włocławek
20.11
Asseco Gdynia-Start Lublin
Polpharma Starogard Gd.-Siarka Tarnobrzeg
23.11
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Energa Czarni Słupsk
22.12


KOLEJKA NR 8
(2016-11-26)
Polfarmex Kutno-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
26.11
MKS D±browa Górnicza-Trefl Sopot
26.11
Miasto Szkła Krosno-Polski Cukier Toruń
26.11
Energa Czarni Słupsk-Rosa Radom
27.11
AZS Koszalin-Stelmet Zielona Góra
27.11
Asseco Gdynia-PGE Turów Zgorzelec
27.11
Start Lublin-Anwil Włocławek
28.11
King Wilki Morskie Szczecin-Siarka Tarnobrzeg
30.11
Start Lublin-Polpharma Starogard Gd.
01.12


KOLEJKA NR 9
(2016-12-03)
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-AZS Koszalin
3.12
Trefl Sopot-Miasto Szkła Krosno
3.12
Polski Cukier Toruń-Energa Czarni Słupsk
4.12
Stelmet Zielona Góra-Asseco Gdynia
1.12
Rosa Radom-Polfarmex Kutno
4.12
PGE Turów Zgorzelec-Start Lublin
4.12
Siarka Tarnobrzeg-MKS D±browa Górnicza
4.12
Polpharma Starogard Gd.-King Wilki Morskie Szczecin
4.12
Siarka Tarnobrzeg-Anwil Włocławek
7.12


KOLEJKA NR 10
(2016-12-09)
Asseco Gdynia-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
9.12
Polfarmex Kutno-Polski Cukier Toruń
10.12
MKS D±browa Górnicza-Polpharma Starogard Gd.
10.12
Miasto Szkła Krosno-Siarka Tarnobrzeg
10.12
Energa Czarni Słupsk-Trefl Sopot
10.12
AZS Koszalin-Rosa Radom
10.12
Start Lublin-Stelmet Zielona Góra
10.12
Anwil Włocławek-PGE Turów Zgorzelec
10.12
Asseco Gdynia-King Wilki Morskie Szczecin
14.12


KOLEJKA NR 11
(2016-12-14)
Trefl Sopot-PGE Turów Zgorzelec
14.12
Stelmet Zielona Góra-Anwil Włocławek
16.12
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Start Lublin
17.12
Trefl Sopot-Polfarmex Kutno
17.12
Siarka Tarnobrzeg-Energa Czarni Słupsk
17.12
Polpharma Starogard Gd.-Miasto Szkła Krosno
17.12
Rosa Radom-Asseco Gdynia
18.12
King Wilki Morskie Szczecin-MKS D±browa Górnicza
18.12
Polski Cukier Toruń-AZS Koszalin
19.12


KOLEJKA NR 12
(2016-12-23)
Asseco Gdynia-Polski Cukier Toruń
23.12
PGE Turów Zgorzelec-Stelmet Zielona Góra
26.12
Polfarmex Kutno-Siarka Tarnobrzeg
28.12
Miasto Szkła Krosno-King Wilki Morskie Szczecin
28.12
Anwil Włocławek-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
28.12
Energa Czarni Słupsk-Polpharma Starogard Gd.
28.12
AZS Koszalin-Trefl Sopot
28.12
Start Lublin-Rosa Radom
28.12
AZS Koszalin-MKS D±browa Górnicza
11.01


KOLEJKA NR 13
(2017-01-07)
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-PGE Turów Zgorzelec
07.01
Rosa Radom-Anwil Włocławek
07.01
Trefl Sopot-Asseco Gdynia
07.01
Siarka Tarnobrzeg-AZS Koszalin
07.01
Polpharma Starogard Gd.-Polfarmex Kutno
07.01
MKS D±browa Górnicza-Miasto Szkła Krosno
07.01
Stelmet Zielona Góra-Polski Cukier Toruń
07.01
King Wilki Morskie Szczecin-Energa Czarni Słupsk
08.01
Polski Cukier Toruń-Start Lublin
11.01


KOLEJKA NR 14
(2017-01-14)
Polfarmex Kutno-King Wilki Morskie Szczecin
14.01
Energa Czarni Słupsk-MKS D±browa Górnicza
15.01
AZS Koszalin-Polpharma Starogard Gd.
14.01
Anwil Włocławek-Polski Cukier Toruń
14.01
PGE Turów Zgorzelec-Rosa Radom
14.01
Stelmet Zielona Góra-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
14.01
Asseco Gdynia-Siarka Tarnobrzeg
15.01
Start Lublin-Trefl Sopot
15.01
Polfarmex Kutno-Miasto Szkła Krosno
18.01


KOLEJKA NR 15
(2017-01-19)
Rosa Radom-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
12.10
Trefl Sopot-Anwil Włocławek
19.01
Polski Cukier Toruń-PGE Turów Zgorzelec
21.01
Siarka Tarnobrzeg-Start Lublin
21.01
Polpharma Starogard Gd.-Asseco Gdynia
21.01
MKS D±browa Górnicza-Polfarmex Kutno
21.01
Miasto Szkła Krosno-Energa Czarni Słupsk
21.01
Rosa Radom-Stelmet Zielona Góra
22.01
King Wilki Morskie Szczecin-AZS Koszalin
22.01


KOLEJKA NR 16
(2017-01-25)
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Polski Cukier Toruń
25.01
AZS Koszalin-Miasto Szkła Krosno
27.01
Asseco Gdynia-MKS D±browa Górnicza
27.01
Polfarmex Kutno-Energa Czarni Słupsk
28.01
PGE Turów Zgorzelec-Siarka Tarnobrzeg
28.01
Anwil Włocławek-Polpharma Starogard Gd.
28.01
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Rosa Radom
28.01
Stelmet Zielona Góra-Trefl Sopot
29.01
Start Lublin-King Wilki Morskie Szczecin
29.01
Polpharma Starogard Gd.-Start Lublin
09.02


KOLEJKA NR 17
(2017-02-01)
Miasto Szkła Krosno-Asseco Gdynia
01.02
Siarka Tarnobrzeg-Stelmet Zielona Góra
01.02
Energa Czarni Słupsk-AZS Koszalin
01.02
Start Lublin-MKS D±browa Górnicza
28.03
King Wilki Morskie Szczecin-Anwil Włocławek
01.02
Polpharma Starogard Gd.-PGE Turów Zgorzelec
01.02
Trefl Sopot-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
02.02
Polski Cukier Toruń-Rosa Radom
01.02
Miasto Szkła Krosno-Polfarmex Kutno
22.02


KOLEJKA NR 18
(2017-02-04)
Rosa Radom-Trefl Sopot
04.02
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Siarka Tarnobrzeg
04.02
PGE Turów Zgorzelec-King Wilki Morskie Szczecin
04.02
Anwil Włocławek-MKS D±browa Górnicza
04.02
Start Lublin-Miasto Szkła Krosno
04.02
Polski Cukier Toruń-Stelmet Zielona Góra
05.02
AZS Koszalin-Polfarmex Kutno
05.02
Asseco Gdynia-Energa Czarni Słupsk
06.02
Stelmet Zielona Góra-Polpharma Starogard Gd.
15.03


KOLEJKA NR 19
(2017-02-08)
MKS D±browa Górnicza-AZS Koszalin
08.02
Polfarmex Kutno-Asseco Gdynia
11.02
MKS D±browa Górnicza-PGE Turów Zgorzelec
11.02
Siarka Tarnobrzeg-Rosa Radom
11.02
Trefl Sopot-Polski Cukier Toruń
11.02
Energa Czarni Słupsk-Start Lublin
12.02
Miasto Szkła Krosno-Anwil Włocławek
12.02
Polpharma Starogard Gd.-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
12.02
King Wilki Morskie Szczecin-Stelmet Zielona Góra
13.02


KOLEJKA NR 20
(2017-02-22)
PGE Turów Zgorzelec-Trefl Sopot
22.02
Polski Cukier Toruń-Siarka Tarnobrzeg
24.02
Rosa Radom-Polpharma Starogard Gd.
25.02
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-King Wilki Morskie Szczecin
25.02
Stelmet Zielona Góra-MKS D±browa Górnicza
25.02
PGE Turów Zgorzelec-Miasto Szkła Krosno
25.02
Anwil Włocławek-Energa Czarni Słupsk
25.02
Start Lublin-Polfarmex Kutno
26.02
Asseco Gdynia-AZS Koszalin
26.02


KOLEJKA NR 21
(2017-03-03)
King Wilki Morskie Szczecin-Asseco Gdynia
03.03
Polfarmex Kutno-Anwil Włocławek
04.03
AZS Koszalin-Start Lublin
04.03
Energa Czarni Słupsk-PGE Turów Zgorzelec
04.03
Miasto Szkła Krosno-Stelmet Zielona Góra
04.03
MKS D±browa Górnicza-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
04.03
Polpharma Starogard Gd.-Polski Cukier Toruń
04.03
Siarka Tarnobrzeg-Trefl Sopot
04.03
King Wilki Morskie Szczecin-Rosa Radom
15.03


KOLEJKA NR 22
(2017-03-08)
Anwil Włocławek-Siarka Tarnobrzeg
08.03
Trefl Sopot-Polpharma Starogard Gd.
11.03
Rosa Radom-MKS D±browa Górnicza
11.03
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Miasto Szkła Krosno
11.03
Stelmet Zielona Góra-Energa Czarni Słupsk
11.03
PGE Turów Zgorzelec-Polfarmex Kutno
11.03
Polski Cukier Toruń-King Wilki Morskie Szczecin
12.03
Start Lublin-Asseco Gdynia
12.03
Anwil Włocławek-AZS Koszalin
13.03


KOLEJKA NR 23
(2017-03-18)
Polski Cukier Toruń-Miasto Szkła Krosno
18.03
Trefl Sopot-MKS D±browa Górnicza
18.03
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Polfarmex Kutno
18.03
Stelmet Zielona Góra-AZS Koszalin
18.03
PGE Turów Zgorzelec-Asseco Gdynia
18.03
Rosa Radom-Energa Czarni Słupsk
19.03
Siarka Tarnobrzeg-King Wilki Morskie Szczecin
19.03
Anwil Włocławek-Start Lublin
19.03
Siarka Tarnobrzeg-Polpharma Starogard Gd.
22.03


KOLEJKA NR 24
(2017-03-23)
Asseco Gdynia-Anwil Włocławek
23.03
Polfarmex Kutno-Rosa Radom
25.03
Start Lublin-PGE Turów Zgorzelec
25.03
AZS Koszalin-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
25.03
Energa Czarni Słupsk-Polski Cukier Toruń
25.03
Miasto Szkła Krosno-Trefl Sopot
25.03
MKS D±browa Górnicza-Siarka Tarnobrzeg
25.03
King Wilki Morskie Szczecin-Polpharma Starogard Gd.
25.03
Asseco Gdynia-Stelmet Zielona Góra
26.03


KOLEJKA NR 25
(2017-03-31)
Trefl Sopot-King Wilki Morskie Szczecin
03.11
Polski Cukier Toruń-Polfarmex Kutno
31.03
Polpharma Starogard Gd.-MKS D±browa Górnicza
01.04
Siarka Tarnobrzeg-Miasto Szkła Krosno
01.04
Trefl Sopot-Energa Czarni Słupsk
01.04
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Asseco Gdynia
01.04
Stelmet Zielona Góra-Start Lublin
01.04
PGE Turów Zgorzelec-Anwil Włocławek
01.04
Rosa Radom-AZS Koszalin
02.04


KOLEJKA NR 26
(2017-04-05)
Anwil Włocławek-Stelmet Zielona Góra
05.04
Miasto Szkła Krosno-Polpharma Starogard Gd.
05.04
Energa Czarni Słupsk-Siarka Tarnobrzeg
05.04
Start Lublin-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
05.04
Asseco Gdynia-Rosa Radom
05.04
AZS Koszalin-Polski Cukier Toruń
05.04
Polfarmex Kutno-Trefl Sopot
05.04
MKS D±browa Górnicza-King Wilki Morskie Szczecin
05.04
AZS Koszalin-PGE Turów Zgorzelec
12.04


KOLEJKA NR 27
(2017-04-08)
Polski Cukier Toruń-Asseco Gdynia
08.04
Polpharma Starogard Gd.-Energa Czarni Słupsk
08.04
Siarka Tarnobrzeg-Polfarmex Kutno
08.04
Trefl Sopot-AZS Koszalin
08.04
Rosa Radom-Start Lublin
08.04
Stelmet Zielona Góra-PGE Turów Zgorzelec
08.04
King Wilki Morskie Szczecin-Miasto Szkła Krosno
09.04
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Anwil Włocławek
09.04
Polski Cukier Toruń-MKS D±browa Górnicza
12.04


KOLEJKA NR 28
(2017-04-12)
Polfarmex Kutno-Stelmet Zielona Góra
walkower
Polfarmex Kutno-Polpharma Starogard Gd.
12.04
PGE Turów Zgorzelec-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
15.04
Start Lublin-Polski Cukier Toruń
15.04
Asseco Gdynia-Trefl Sopot
15.04
AZS Koszalin-Siarka Tarnobrzeg
15.04
Energa Czarni Słupsk-King Wilki Morskie Szczecin
15.04
Miasto Szkła Krosno-MKS D±browa Górnicza
15.04
Anwil Włocławek-Rosa Radom
17.04


KOLEJKA NR 29
(2017-04-22)
MKS D±browa Górnicza-Energa Czarni Słupsk
22.04
Polpharma Starogard Gd.-AZS Koszalin
22.04
Siarka Tarnobrzeg-Asseco Gdynia
22.04
Trefl Sopot-Start Lublin
22.04
Rosa Radom-PGE Turów Zgorzelec
22.04
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-Stelmet Zielona Góra
22.04
King Wilki Morskie Szczecin-Polfarmex Kutno
22.04
Polski Cukier Toruń-Anwil Włocławek
23.04
Rosa Radom-Miasto Szkła Krosno
26.04


KOLEJKA NR 30
(2017-04-26)
Energa Czarni Słupsk-BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
26.04
Stelmet Zielona Góra-Rosa Radom
30.04
PGE Turów Zgorzelec-Polski Cukier Toruń
30.04
Anwil Włocławek-Trefl Sopot
30.04
Start Lublin-Siarka Tarnobrzeg
30.04
Asseco Gdynia-Polpharma Starogard Gd.
30.04
AZS Koszalin-King Wilki Morskie Szczecin
30.04
Energa Czarni Słupsk-Miasto Szkła Krosno
30.04
Polfarmex Kutno-MKS D±browa Górnicza
30.04



 Reklama
sanpol

 Sonda

Który z nowych zawodników będzie najlepszy w sezonie 2016/2017?

    James Florence
    Julian Vaughn
    Armani Moore
    Igor Zajcev
    Thomas Kelati


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama





 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 20
(2017-02-22)
PGE Turów-Trefl0 : 0
Polski Cukier-Siarka0 : 0
Rosa-Polpharma0 : 0
BM Slam Stal-King Wilki Morskie0 : 0
Stelmet-MKS0 : 0
PGE Turów-Miasto Szkła0 : 0
Anwil-Energa Czarni0 : 0
Start-Polfarmex0 : 0
Asseco-AZS0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Polski Cukier Toruń351598-1499
Stelmet BC Zielona Góra341532-1387
Anwil Włocławek331549-1465
BM Slam Stal Ostrów 341574-1496
MKS D±browa Górnicza321576-1441
Miasto Szkła Krosno321508-1484
PGE Turów Zgorzelec311629-1509
Energa Czarni Słupsk311519-1464
Rosa Radom311452-1423
King Szczecin311623-1615
Polpharma Starogard Gd.301528-1537
Trefl Sopot301483-1549
Asseco Gdynia291515-1571
AZS Koszalin261362-1449
Polfarmex Kutno231248-1361
TVB Start Lublin241446-1644
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesi±ca - KOSZYKÓWKA


 Kontakt z Redakcj±



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ¶lubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wył±cznie z zachowaniem warunków korzystania z tre¶ci. Jakiekolwiek użycie tre¶ci wykraczaj±ce poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialno¶ci± karn± i finansow±.