Najnowsze newsy:
O klubie
Najnowsze newsy:
O klubie
Ostatnie informacje
O klubie
Ostatnie informacje
Ostatnie informacje
Kluby
Wyniki
Czas:
Kolejka nr 1 [2018-09-01] | |||||
---|---|---|---|---|---|
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | - | AZS Politechnika Rzeszów | 0 | - | 3 |
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | - | Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | 3 | - | 2 |
KS Dekorglass Działdowo | - | PKS KOLPING FRAC Jarosław | 3 | - | 1 |
KST ENERGA - MANEKIN Toruń | - | Dojlidy Białystok | 0 | - | 3 |
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | - | 3S POLONIA Bytom | 1 | - | 3 |
Unia AZS Gdańsk | - | Morliny Ostróda | 3 | - | 0 |
Kolejka nr 2 [2018-09-07] | |||||
---|---|---|---|---|---|
AZS Politechnika Rzeszów | - | DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | 0 | - | 3 |
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | - | KS Dekorglass Działdowo | 2 | - | 3 |
PKS KOLPING FRAC Jarosław | - | KST ENERGA - MANEKIN Toruń | 3 | - | 1 |
Dojlidy Białystok | - | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | 3 | - | 0 |
3S POLONIA Bytom | - | Unia AZS Gdańsk | 2 | - | 3 |
Morliny Ostróda | - | ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | 3 | - | 1 |
Kolejka nr 3 [2018-09-30] | |||||
---|---|---|---|---|---|
KS Dekorglass Działdowo | - | AZS Politechnika Rzeszów | 3 | - | 0 |
KST ENERGA - MANEKIN Toruń | - | Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | 2 | - | 3 |
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | - | PKS KOLPING FRAC Jarosław | 0 | - | 3 |
Unia AZS Gdańsk | - | Dojlidy Białystok | 3 | - | 1 |
Morliny Ostróda | - | 3S POLONIA Bytom | 0 | - | 3 |
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | - | ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | 3 | - | 0 |
Kolejka nr 4 [2018-10-14] | |||||
---|---|---|---|---|---|
AZS Politechnika Rzeszów | - | KST ENERGA - MANEKIN Toruń | 3 | - | 1 |
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | - | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | 3 | - | 1 |
PKS KOLPING FRAC Jarosław | - | Unia AZS Gdańsk | 1 | - | 3 |
Dojlidy Białystok | - | Morliny Ostróda | 3 | - | 1 |
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | - | 3S POLONIA Bytom | 1 | - | 3 |
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | - | KS Dekorglass Działdowo | 3 | - | 0 |
Kolejka nr 5 [2018-10-21] | |||||
---|---|---|---|---|---|
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | - | AZS Politechnika Rzeszów | 0 | - | 3 |
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | - | Unia AZS Gdańsk | 2 | - | 3 |
Morliny Ostróda | - | PKS KOLPING FRAC Jarosław | 0 | - | 3 |
3S POLONIA Bytom | - | Dojlidy Białystok | 2 | - | 3 |
KST ENERGA - MANEKIN Toruń | - | DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | 3 | - | 2 |
KS Dekorglass Działdowo | - | ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | 3 | - | 0 |
Kolejka nr 6 [2018-10-26] | |||||
---|---|---|---|---|---|
AZS Politechnika Rzeszów | - | Unia AZS Gdańsk | 2 | - | 3 |
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | - | Morliny Ostróda | 3 | - | 0 |
PKS KOLPING FRAC Jarosław | - | 3S POLONIA Bytom | 3 | - | 1 |
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | - | Dojlidy Białystok | 1 | - | 3 |
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | - | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | 3 | - | 0 |
KS Dekorglass Działdowo | - | KST ENERGA - MANEKIN Toruń | 3 | - | 0 |
Kolejka nr 7 [2018-11-25] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Morliny Ostróda | - | AZS Politechnika Rzeszów | 0 | - | 0 |
3S POLONIA Bytom | - | Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | 0 | - | 0 |
Dojlidy Białystok | - | PKS KOLPING FRAC Jarosław | 0 | - | 0 |
Unia AZS Gdańsk | - | DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | 0 | - | 0 |
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | - | KS Dekorglass Działdowo | 0 | - | 3 |
KST ENERGA - MANEKIN Toruń | - | ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | 0 | - | 0 |
Kolejka nr 8 [2018-11-30] | |||||
---|---|---|---|---|---|
AZS Politechnika Rzeszów | - | 3S POLONIA Bytom | 0 | - | 0 |
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | - | Dojlidy Białystok | 0 | - | 0 |
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | - | PKS KOLPING FRAC Jarosław | 0 | - | 0 |
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | - | Morliny Ostróda | 0 | - | 0 |
KS Dekorglass Działdowo | - | Unia AZS Gdańsk | 0 | - | 0 |
KST ENERGA - MANEKIN Toruń | - | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | 0 | - | 0 |
Kolejka nr 9 [2018-12-09] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dojlidy Białystok | - | AZS Politechnika Rzeszów | 0 | - | 0 |
PKS KOLPING FRAC Jarosław | - | Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | 0 | - | 0 |
3S POLONIA Bytom | - | DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | 0 | - | 0 |
Morliny Ostróda | - | KS Dekorglass Działdowo | 0 | - | 0 |
Unia AZS Gdańsk | - | KST ENERGA - MANEKIN Toruń | 0 | - | 0 |
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | - | ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | 0 | - | 0 |
Kolejka nr 10 [2019-01-06] | |||||
---|---|---|---|---|---|
AZS Politechnika Rzeszów | - | PKS KOLPING FRAC Jarosław | 0 | - | 0 |
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | - | Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | 0 | - | 0 |
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | - | Dojlidy Białystok | 0 | - | 0 |
KS Dekorglass Działdowo | - | 3S POLONIA Bytom | 0 | - | 0 |
KST ENERGA - MANEKIN Toruń | - | Morliny Ostróda | 0 | - | 0 |
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | - | Unia AZS Gdańsk | 0 | - | 0 |
Kolejka nr 11 [2019-01-13] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz | - | AZS Politechnika Rzeszów | 0 | - | 0 |
PKS KOLPING FRAC Jarosław | - | DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki | 0 | - | 0 |
Dojlidy Białystok | - | KS Dekorglass Działdowo | 0 | - | 0 |
3S POLONIA Bytom | - | KST ENERGA - MANEKIN Toruń | 0 | - | 0 |
Morliny Ostróda | - | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I | 0 | - | 0 |
Unia AZS Gdańsk | - | ASTS Olimpia-Unia Grudziądz | 0 | - | 0 |