sport zielona gora
Działkę budowlaną
Informacje

 » Aktualnoœci


 » Żużel
 » Koszykówka
 » Piłka nożna
 » Inne

Siatkówka

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra
» Terminarz
 » Wyniki

Piłka ręczna

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra
» Terminarz
 » Wyniki

Tenis stołowy

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra
 » Historia klubu
 » Terminarz
 » Wyniki

Zdjęcia

 » Sezon 2007


 » Sezon 2006
 » Sezon 2005
 » Sezon 2004
 » Sezon 2003
 » Sezon 2002

Polecamy








Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2014-09-13)
Siódemka Miedź Legnica-MTS Chrzanów38 : 22
Viret CMC Zawiercie-Olimpia Piekary Śląskie25 : 28
SPR Tarnów-KSSPR Końskie25 : 33
MKS Kalisz-AZS Przemyśl36 : 24
PE Gwardia Opole-KSZO Ostrowiec Św.36 : 26
UKS Olimp Grodków-AZS UZ Zielona Góra26 : 19
ŚKPR Świdnica-Ostrovia Ostrów Wlkp.27 : 28


KOLEJKA NR 2
(2014-09-20)
MTS Chrzanów-Ostrovia Ostrów Wlkp.31 : 30
AZS UZ Zielona Góra-ŚKPR Świdnica24 : 25
KSZO Ostrowiec Św.-UKS Olimp Grodków17 : 28
AZS Przemyśl-PE Gwardia Opole22 : 31
KSSPR Końskie-MKS Kalisz38 : 28
Viret CMC Zawiercie-SPR Tarnów39 : 30
Siódemka Miedź Legnica-Olimpia Piekary Śląskie28 : 24


KOLEJKA NR 3
(2014-09-27)
MTS Chrzanów-Olimpia Piekary Śląskie24 : 34
SPR Tarnów-Siódemka Miedź Legnica34 : 32
MKS Kalisz-Viret CMC Zawiercie29 : 31
PE Gwardia Opole-KSSPR Końskie30 : 27
UKS Olimp Grodków-AZS Przemyśl29 : 29
ŚKPR Świdnica-KSZO Ostrowiec Św.29 : 27
Ostrovia Ostrów Wlkp.-AZS UZ Zielona Góra31 : 31


KOLEJKA NR 4
(2014-10-04)
MTS Chrzanów-AZS UZ Zielona Góra31 : 25
Ostrovia Ostrów Wlkp.-KSZO Ostrowiec Św.34 : 28
AZS Przemyśl-ŚKPR Świdnica30 : 21
KSSPR Końskie-UKS Olimp Grodków25 : 22
Viret CMC Zawiercie-PE Gwardia Opole21 : 29
Siódemka Miedź Legnica-MKS Kalisz37 : 33
Olimpia Piekary Śląskie-SPR Tarnów31 : 28


KOLEJKA NR 5
(2014-10-11)
SPR Tarnów-MTS Chrzanów31 : 28
Olimpia Piekary Śląskie-MKS Kalisz29 : 21
PE Gwardia Opole-Siódemka Miedź Legnica35 : 16
UKS Olimp Grodków-Viret CMC Zawiercie29 : 29
ŚKPR Świdnica-KSSPR Końskie20 : 30
Ostrovia Ostrów Wlkp.-AZS Przemyśl39 : 34
AZS UZ Zielona Góra-KSZO Ostrowiec Św.22 : 25


KOLEJKA NR 6
(2014-10-18)
MTS Chrzanów-KSZO Ostrowiec Św.31 : 30
AZS Przemyśl-AZS UZ Zielona Góra33 : 27
KSSPR Końskie-Ostrovia Ostrów Wlkp.37 : 28
Viret CMC Zawiercie-ŚKPR Świdnica26 : 23
Siódemka Miedź Legnica-UKS Olimp Grodków34 : 24
Olimpia Piekary Śląskie-PE Gwardia Opole30 : 37
SPR Tarnów-MKS Kalisz31 : 27


KOLEJKA NR 7
(2014-10-25)
MKS Kalisz-MTS Chrzanów35 : 29
PE Gwardia Opole-SPR Tarnów40 : 25
UKS Olimp Grodków-Olimpia Piekary Śląskie27 : 21
ŚKPR Świdnica-Siódemka Miedź Legnica31 : 36
Ostrovia Ostrów Wlkp.-Viret CMC Zawiercie30 : 27
AZS UZ Zielona Góra-KSSPR Końskie26 : 25
KSZO Ostrowiec Św.-AZS Przemyśl20 : 33


KOLEJKA NR 8
(2014-11-08)
MTS Chrzanów-AZS Przemyśl29 : 29
KSSPR Końskie-KSZO Ostrowiec Św.31 : 23
Viret CMC Zawiercie-AZS UZ Zielona Góra34 : 32
Siódemka Miedź Legnica-Ostrovia Ostrów Wlkp.27 : 26
Olimpia Piekary Śląskie-ŚKPR Świdnica26 : 18
SPR Tarnów-UKS Olimp Grodków27 : 29
MKS Kalisz-PE Gwardia Opole31 : 39


KOLEJKA NR 9
(2014-11-15)
PE Gwardia Opole-MTS Chrzanów40 : 28
MKS Kalisz-UKS Olimp Grodków30 : 27
ŚKPR Świdnica-SPR Tarnów26 : 27
Ostrovia Ostrów Wlkp.-Olimpia Piekary Śląskie34 : 30
AZS UZ Zielona Góra-Siódemka Miedź Legnica24 : 25
KSZO Ostrowiec Św.-Viret CMC Zawiercie30 : 27
AZS Przemyśl-KSSPR Końskie26 : 32


KOLEJKA NR 10
(2014-11-22)
MTS Chrzanów-KSSPR Końskie30 : 36
Viret CMC Zawiercie-AZS Przemyśl32 : 35
Siódemka Miedź Legnica-KSZO Ostrowiec Św.25 : 28
Olimpia Piekary Śląskie-AZS UZ Zielona Góra30 : 24
SPR Tarnów-Ostrovia Ostrów Wlkp.34 : 30
MKS Kalisz-ŚKPR Świdnica29 : 31
PE Gwardia Opole-UKS Olimp Grodków29 : 24


KOLEJKA NR 11
(2014-11-29)
UKS Olimp Grodków-MTS Chrzanów33 : 22
ŚKPR Świdnica-PE Gwardia Opole20 : 29
Ostrovia Ostrów Wlkp.-MKS Kalisz30 : 30
AZS UZ Zielona Góra-SPR Tarnów28 : 28
KSZO Ostrowiec Św.-Olimpia Piekary Śląskie25 : 22
AZS Przemyśl-Siódemka Miedź Legnica27 : 24
KSSPR Końskie-Viret CMC Zawiercie31 : 29


KOLEJKA NR 12
(2014-12-06)
MTS Chrzanów-Viret CMC Zawiercie26 : 39
Siódemka Miedź Legnica-KSSPR Końskie30 : 32
Olimpia Piekary Śląskie-AZS Przemyśl32 : 27
SPR Tarnów-KSZO Ostrowiec Św.26 : 31
MKS Kalisz-AZS UZ Zielona Góra32 : 24
PE Gwardia Opole-Ostrovia Ostrów Wlkp.44 : 28
UKS Olimp Grodków-ŚKPR Świdnica27 : 19


KOLEJKA NR 13
(2014-12-13)
ŚKPR Świdnica-MTS Chrzanów24 : 21
Ostrovia Ostrów Wlkp.-UKS Olimp Grodków28 : 29
AZS UZ Zielona Góra-PE Gwardia Opole20 : 25
KSZO Ostrowiec Św.-MKS Kalisz33 : 32
AZS Przemyśl-SPR Tarnów28 : 27
KSSPR Końskie-Olimpia Piekary Śląskie33 : 27
Viret CMC Zawiercie-Siódemka Miedź Legnica32 : 33


KOLEJKA NR 14
(2015-01-24)
MTS Chrzanów-Siódemka Miedź Legnica26 : 30
KSSPR Końskie-SPR Tarnów33 : 25
Ostrovia Ostrów Wlkp.-ŚKPR Świdnica31 : 21
KSZO Ostrowiec Św.-PE Gwardia Opole24 : 30
Olimpia Piekary Śląskie-Viret CMC Zawiercie30 : 29
AZS UZ Zielona Góra-UKS Olimp Grodków16 : 19
AZS Przemyśl-MKS Kalisz40 : 26


KOLEJKA NR 15
(2015-01-31)
MKS Kalisz-KSSPR Końskie30 : 25
Ostrovia Ostrów Wlkp.-MTS Chrzanów0 : 0
SPR Tarnów-Viret CMC Zawiercie35 : 29
ŚKPR Świdnica-AZS UZ Zielona Góra23 : 22
UKS Olimp Grodków-KSZO Ostrowiec Św.28 : 24
PE Gwardia Opole-AZS Przemyśl43 : 21
Olimpia Piekary Śląskie-Siódemka Miedź Legnica24 : 30


KOLEJKA NR 16
(2015-02-07)
Olimpia Piekary Śląskie-MTS Chrzanów29 : 25
Siódemka Miedź Legnica-SPR Tarnów34 : 25
Viret CMC Zawiercie-MKS Kalisz28 : 30
KSSPR Końskie-PE Gwardia Opole26 : 31
AZS Przemyśl-UKS Olimp Grodków22 : 27
AZS UZ Zielona Góra-Ostrovia Ostrów Wlkp.31 : 25
KSZO Ostrowiec Św.-ŚKPR Świdnica30 : 22


KOLEJKA NR 17
(2015-02-14)
MKS Kalisz-Siódemka Miedź Legnica0 : 0
SPR Tarnów-Olimpia Piekary Śląskie0 : 0
KSZO Ostrowiec Św.-Ostrovia Ostrów Wlkp.37 : 38
AZS UZ Zielona Góra-MTS Chrzanów18 : 20
ŚKPR Świdnica-AZS Przemyśl20 : 21
UKS Olimp Grodków-KSSPR Końskie30 : 31
PE Gwardia Opole-Viret CMC Zawiercie40 : 26


KOLEJKA NR 18
(2015-02-21)
MTS Chrzanów-SPR Tarnów27 : 32
MKS Kalisz-Olimpia Piekary Śląskie28 : 24
Siódemka Miedź Legnica-PE Gwardia Opole19 : 33
Viret CMC Zawiercie-UKS Olimp Grodków20 : 23
KSSPR Końskie-ŚKPR Świdnica28 : 21
AZS Przemyśl-Ostrovia Ostrów Wlkp.39 : 36
KSZO Ostrowiec Św.-AZS UZ Zielona Góra40 : 30


KOLEJKA NR 19
(2015-02-28)
KSZO Ostrowiec Św.-MTS Chrzanów28 : 21
AZS UZ Zielona Góra-AZS Przemyśl29 : 26
Ostrovia Ostrów Wlkp.-KSSPR Końskie30 : 30
ŚKPR Świdnica-Viret CMC Zawiercie26 : 27
UKS Olimp Grodków-Siódemka Miedź Legnica0 : 0
PE Gwardia Opole-Olimpia Piekary Śląskie42 : 30
MKS Kalisz-SPR Tarnów34 : 23


KOLEJKA NR 20
(2015-03-07)
MTS Chrzanów-MKS Kalisz0 : 0
SPR Tarnów-PE Gwardia Opole0 : 0
Olimpia Piekary Śląskie-UKS Olimp Grodków0 : 0
Siódemka Miedź Legnica-ŚKPR Świdnica0 : 0
Viret CMC Zawiercie-Ostrovia Ostrów Wlkp.0 : 0
KSSPR Końskie-AZS UZ Zielona Góra0 : 0
AZS Przemyśl-KSZO Ostrowiec Św.0 : 0


KOLEJKA NR 21
(2015-03-21)
AZS Przemyśl-MTS Chrzanów0 : 0
KSZO Ostrowiec Św.-KSSPR Końskie0 : 0
AZS UZ Zielona Góra-Viret CMC Zawiercie0 : 0
Ostrovia Ostrów Wlkp.-Siódemka Miedź Legnica0 : 0
ŚKPR Świdnica-Olimpia Piekary Śląskie0 : 0
UKS Olimp Grodków-SPR Tarnów0 : 0
PE Gwardia Opole-MKS Kalisz0 : 0


KOLEJKA NR 22
(2015-03-28)
MTS Chrzanów-PE Gwardia Opole0 : 0
UKS Olimp Grodków-MKS Kalisz0 : 0
SPR Tarnów-ŚKPR Świdnica0 : 0
Olimpia Piekary Śląskie-Ostrovia Ostrów Wlkp.0 : 0
Siódemka Miedź Legnica-AZS UZ Zielona Góra0 : 0
Viret CMC Zawiercie-KSZO Ostrowiec Św.0 : 0
KSSPR Końskie-AZS Przemyśl0 : 0


KOLEJKA NR 23
(2015-04-11)
KSSPR Końskie-MTS Chrzanów0 : 0
AZS Przemyśl-Viret CMC Zawiercie0 : 0
KSZO Ostrowiec Św.-Siódemka Miedź Legnica0 : 0
AZS UZ Zielona Góra-Olimpia Piekary Śląskie0 : 0
Ostrovia Ostrów Wlkp.-SPR Tarnów0 : 0
ŚKPR Świdnica-MKS Kalisz0 : 0
UKS Olimp Grodków-PE Gwardia Opole0 : 0


KOLEJKA NR 24
(2015-04-18)
MTS Chrzanów-UKS Olimp Grodków0 : 0
PE Gwardia Opole-ŚKPR Świdnica0 : 0
MKS Kalisz-KSZO Ostrowiec Św.0 : 0
SPR Tarnów-AZS UZ Zielona Góra0 : 0
Olimpia Piekary Śląskie-KSZO Ostrowiec Św.0 : 0
Siódemka Miedź Legnica-AZS Przemyśl0 : 0
Viret CMC Zawiercie-KSSPR Końskie0 : 0


KOLEJKA NR 25
(2015-04-25)
Viret CMC Zawiercie-MTS Chrzanów0 : 0
KSSPR Końskie-Siódemka Miedź Legnica0 : 0
AZS Przemyśl-Olimpia Piekary Śląskie0 : 0
KSZO Ostrowiec Św.-SPR Tarnów0 : 0
AZS UZ Zielona Góra-MKS Kalisz0 : 0
Ostrovia Ostrów Wlkp.-PE Gwardia Opole0 : 0
ŚKPR Świdnica-UKS Olimp Grodków0 : 0


KOLEJKA NR 26
(2015-05-02)
MTS Chrzanów-ŚKPR Świdnica0 : 0
UKS Olimp Grodków-Ostrovia Ostrów Wlkp.0 : 0
PE Gwardia Opole-AZS UZ Zielona Góra0 : 0
MKS Kalisz-KSZO Ostrowiec Św.0 : 0
SPR Tarnów-AZS Przemyśl0 : 0
Olimpia Piekary Śląskie-KSSPR Końskie0 : 0
Siódemka Miedź Legnica-Viret CMC Zawiercie0 : 0



 Reklama

 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona forma aktywności fizycznej?

  bieganie
  pływanie
  fitness
  squash
  nordic walking


 Reklama




 Top 10 Typera
1. kecaj

1225 pkt.

2. tf78

1200 pkt.

3. kolasia

1170 pkt.

4. bartas84zg

1160 pkt.

5. anusia

1150 pkt.

6. STEFANINHO

1150 pkt.

7. macek

1140 pkt.

8. Daniello81

1135 pkt.

9. Falubazowa

1135 pkt.

10. alfred1986

1135 pkt.

Zobacz pełne wyniki »


 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - INNE


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    spis firm | kominki zgorzelec

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.